Artboard 1

Savarankiškas registravimas

Klientas po viešbučio užsakymo gali internetu atlikti saviregitraciją, suvesti atvykstančiųjų vardus ir pavardes.

Keliais paspaudimais apmokėti kambarį iš anksto ir gauti 5 simbolių kodą su kuriuo savitarnos terminale galima, bet žinoma nėra būtina atsiimti kambario raktelį.

Tai mūsų manymu yra lengviausias kelias, nes klientas gali atlikti viską neskubėdamas ir palaipsniui, o atvykus pats nuspręsti ar jis nori bendrauti su žmonėnims registratūroje ar tiesiog pasiimti raktelį pats ir įsikurti kambaryje.

Klientas registraciją gali atlikti ir savitarnos terminale. Čia jis pasirinks sau patogią kalbą, identifikuosis su dokumentu, smart ID ar mobiliu parašu, suradęs savo rezervaciją galės suvesti atvykusiųjų vardus, sumokėti likutį už kambarį, bai gauti/pasidaryti kambario raktelį.

Netrukus pasiūlysime ir sąskaitos peržiūrėjimo savo telefone. Išvykimo dieną klientas SMSu ir el. paštu gaus nuorodą, kurioje galės peržiūrėti savo viešbučio sąskaitos balansą (kiek ir kokių paslaugų buvo suteikta ir kiek pinigų buvo sumokėjęs), jeigu viskas pasirodys teisinga, tuomet savo telefone galės keliais paspaudimais susimokėti už papildomai suteiktas paslaugas ir palikęs raktelius kambaryje išvykti. Tai reiškia, kad išvykstant Jums (klientui) nereikia lūkuriuoti prie registratūros, vietoje to klientas gali tiesiog ilgiau pasimėgauti viešbučio paslaugomis.

Registracija