Artboard 1

Mokėjimo užklausos

1

Sistema kuria el. laišką su nuoroda į mokėjimą

Spaudžia nuorodą ir patenka į krepšelį.

Sistema pati išsiųs klientui el. laišką su paaiškinimu ir nuoroda kuri nuves iki apmokėjimo. Klientas pasirinks sau patogų automatizuotą apmokėjimo būdą. Galima formuoti užklausas taip, kad klientas mokėtų TIK kreditine kortele, gavus tokį mokėjimą vėliau turėsite galimybę nurašyti papildomas lėšas nuo kliento kortelės be nuorodos siuntimo.

2

Klientui nuorodą galimą siųsti ir trumpąja SMS žinute

Pasinaudokite iš anksto sukūrtu SMS šablonu ir sistemos pagalba siųskite užklausas ir priminimus trumpąja SMS žinute. Tokiu būdu lengviau pasieksite savo klientą.

3

Užklausų siuntimo automatizavimas leidžia išvengti rutinos

Sistemos pagalba galime sudaryti robotizuotą užklausų generavimą parenkant tam tikro tipo rezervacijas, tokias kaip Booking.com ar kitas ir joms išsiųsti mokėjimo užklausą.

4

Galimybė importuoti visas rezervacijas iš PMS (viešbučio valdymo sistemos)

Sistema gali siųsti automatizuotas mokėjimo užklausas ir tiems užsakymams kurie buvo registruoti Jūsų viešbučio valdymo sistemoje.

5

Jūs sprendžiate kada ir kiek kartų siųsti priminimą dėl apmokėjimo

Sistemoje numatyta galimybė sudaryti taisykles kuriose bus numatyta kada ir kiek kartų iki numatytos datos siųsti mokėjimo užklausos priminimus. Klientui sėkmingai apmokėjus užklausą, priminimai nebebus siunčiami.

6

Laiškų ir SMS turinys svarbu

Kurkite ir keiskite siunčiamų laiškų ir SMS tekstus patys. Sistemoje yra galimybė kurti daug skirtingų siunčiamų laiškų ir SMS šablonų.